"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Credit Suisse прагне викупити свій борг на $3 мільярди у спробах заспокоїти інвесторів

П'ятниця, 7 жовтня 2022, 10:47 -

Швейцарський банк Credit Suisse зробив пропозицію викупити до 3 мільярдів доларів старших боргових паперів у спробах заспокоїти побоювання інвесторів на тлі падіння акцій та чуток про фінансові проблеми.

Про це повідомляє Reuters.

"Операції відповідають нашому проактивному підходу до управління загальною структурою зобов'язань і оптимізації процентних витрат і дозволяють нам скористатися перевагами ринкових умов для викупу боргу за привабливими цінами", - йдеться в заяві банку.

Другий за величиною банк Швейцарії заявив, що робить тендерну пропозицію на 1 млрд євро щодо восьми боргових цінних паперів, деномінованих в євро або фунтах стерлінгів, і ще одну – про викуп 12 паперів, деномінованих в доларах, на суму до 2 млрд дол.

Реклама:

Керівництво банку намагається запевнити великих клієнтів, контрагентів та інвесторів щодо своєї ліквідності та достатності капіталу. Головний виконавчий директор банку Ульріх Кернер в службовій записці також повідомив співробітникам, що банк не має проблем з капіталом чи ліквідністю.  

Нагадуємо:

Керівництво банку Credit Suisse запевняє клієнтів, контрагентів та інвесторів щодо своєї ліквідності та стану капіталу на тлі падіння акцій та чуток про фінансову нестійкість банку.

Реклама:

Швейцарський національний банк уважно стежить за ситуацією з Credit Suisse.Реклама: