Окупанти стріляли в бік ЗАЕС: біля промислового майданчика три "прильоти"

П'ятниця, 5 серпня 2022, 17:14 -

Російські військові 5 серпня влаштували чергову провокацію на Запорізькій АЕС: внаслідок їхнього обстрілу зафіксовано три "прильоти" біля промислового майданчика ЗАЕС.

Про це повідомили в НАЕК "Енергоатом".

"Російські військові знову вдалися до провокацій. Внаслідок їхнього обстрілу о 14.30 зафіксовано три "прильоти" біля промислового майданчику ЗАЕС.

Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС - Запорізька ТЕС", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, незважаючи на провокації, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють.

"Відповідно до їхньої пропускної спроможності було ухвалене рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції.

Викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано", - додали в "Енергоатомі".

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо:

У розвідці Британії розповідають, що наміри Росії щодо Запорізької АЕС в окупованому Енергодарі залишаються неясними, але дії, до яких вже вдавались військові РФ, скоріш за все ставили під загрозу нормальну роботу станції.

Тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція повністю вийшла з-під контролю Міжнародного агентства з автономної енергетики – на станції порушені всі можливі принципи безпеки, заявили в МАГАТЕ.

Економічна правда