ExxonMobil заморозила будівництво мільярдного проєкту з виробництва СПГ в Росії

Понеділок, 4 квітня 2022, 22:55 -

Американська ExxonMobil пояснила, що заморозила свій проєкт з виробництва скрапленого природного газу "Далекосхідний СПГ" у порту Де-Кастрі, Росія.

Про це повідомив в етері однієї з російських радіостанцій губернатор Хабаровського краю Михайло Дегтярьов, повідомляє Інтерфакс.

"Проєкт, який американці анонсували - Exxon - у порту Де-Кастрі з трубою із Сахаліну, він заморожений", – повідомив він.

Exxon Neftegaz Limited – "дочка" ExxonMobil, яка є оператором проєкту "Сахалін-1". У лютому компанія розпочала тендерну кампанію з відбору підрядників на проект "Далекосхідний СПГ". Компанія оголошувала пошук підрядників для оцінки якості будматеріалів, а також про пошук виробників залізобетонних виробів.

Реклама:

За проєктом термінал мав мати потужність 6,2 млн тонн на рік у бути частиною консорціуму "Сахалін-1". Вартість проєкту Далекосхідного ЗПГ оцінюється в 4,2 млрд доларів. Запуск планували на 2027-2028 роки.

Нагадуємо:

Нафтова компанія Exxon Mobil припиняє видобуток нафти і газу в Росії, заявила компанія на початку березня.

Таке рішення залишило незрозумілою долю заводу з виробництва СПГ, який будувався у Хабаровському краю.

"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут

Слідкувати за компаніями, які досі ігнорують російські злочини, можна тут: Понад 400 компаній вийшли з Росії, але не всі зупинили бізнес. Оновлюється 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: