Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Huawei, який у світі звинувачують в шпигунстві, каже, що безкоштовно надасть Україні мережеве обладнання

Вівторок, 1 березня 2022, 13:16

Дочірня компанія китайського Huawei - Huawei Ukraine -  заявила, що планує безкоштовно надати мережеве обладнання, яке допоможе запобігти перевантаженню мережі через наплив користувачів у західному регіоні. 

Про це повіомляє прес-служба компанії у Facebook.

Також компанія спростовує повідомлення про те, що Huawei активно допомагає Росії запобігати кібератакам. 

"Україна страждає від жорстокої війни, і як компанія, яка працює в Україні більше 20 років, ми співчуваємо масштабам катастрофи та втратам, яких зазнав український народ.

Реклама:

У цей непростий час ми виконуємо свої зобов’язання перед клієнтами та працюємо з українськими операторами для нормального функціонування мережі. Наші 50 мережевих інженерів забезпечують стабільну роботу мережі віддалено та продовжують допомагати операторам надагоджувати роботу нових сайтів", - йдеться у позиції компанії.

"Також ми плануємо безкоштовно надати мережеве обладнання, яке допоможе запобігти перевантаженню мережі через наплив користувачів у західному регіоні.

Ми зробимо все можливе, щоб допомогти українцям подолати труднощі та постійно підтримувати якісний зв’язок з родиною та друзями", - додали в Huawei Ukraine.

Зазначимо, що у США Huawei звинувачують в шпигунстві і роботі на китайські спецслужби. Вашингтон заборонив компаніям в США співпрацювати з Huawei за більшістю напрямків та вважає компанію загрозою своїй національній безпеці.

Крім цього, британський уряд розпочав консультації щодо пошуку механізмів повної заборони обладнання Huawei в мережах 5G до кінця 2027 року.

Раніше парламент Естонії у фінальному третьому читанні підтримав законопроєкт "про електронні комунікації", серед положень якого - заборона використання в країні обладнання 5G від китайської компанії Huawei.

Шведська влада заборонила місцевим операторам зв'язку використовувати обладнання від китайських постачальників Huawei або ZTE для своїх мереж 5G.

Від ЕП. Заголовок змінено - додано про те, що Huawei звинувачують у роботі на китайські спецслужби і в шпигунстві.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: