Бренсон продав акцій у Virgin Galactic на 300 мільйонів доларів

П'ятниця, 13 серпня 2021, 16:55
 
фото Virgin Galactic 

Засновник компанії космічного туризму Virgin Galactic мільярдер Річард Бренсон продав цього тижня 10,4 млн акцій у власності заради фінансування своїх інших проєктів.

Про це повідомляє CNBC.

За різними оцінками вартість однієї акції коливалася від 25,75 до 34,39 доларів, внаслідок чого загальна сума з продажу становила 300 мільйонів доларів. Це близько 4% компанії.

Акції Virgin Galactic впали на 3% на торгах 13 серпня у порівнянні з закриттям торгів 12 серпня (25,94 долара за акцію).

У заяві Virgin Group йдеться, що материнська компанія Бренсона "планує використовувати надходження від цього продажу для підтримки портфеля підприємств у сфері дозвілля та подорожей, на які продовжує впливати пандемія COVID-19, а також розвитку нового та існуючого бізнесу".

У компанії додали, що "Virgin Group продовжує залишатися найбільшим акціонером Virgin Galactic".

Це вже третій такий продаж акцій з 2019 року, попередні угоди у травні 2020 року та квітні 2021 року закривались на сумі у 504 млн дол та 150 млн дол відповідно. 

Читайте також: Космічний туризм від Бренсона, Безоса і Маска: чим вони відрізняються і коли подешевшає квиток у космос

Нагадуємо:

Американська компанія Virgin Galactic мільярдера Річарда Бренсона оголосила про відновлення продажів квитків космічним туристам — ціна починається від 450 тисяч доларів за одне місце на ракетоплані VSS Unity. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!