Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Україна розмістила 8-річні єврооблігації на 1,25 мільярда доларів

Понеділок, 26 квітня 2021, 22:30
 

Україна оголосила про прайсинг нового випуску єврооблігацій на суму 1,25 млрд дол (із погашенням в 2029 році) із дохідністю в 6,875%.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Очікується, що новому випуску будуть присвоєні рейтинги "В" агентством Standard&Poor’s та "В" - агентством Fitch. Розрахунки за новим випуском мають відбутися 30-го квітня 2021 року.

BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International та J.P. Morgan виступили спільними лід-менеджерами транзакції", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

Зазначається, що залучені кошти будуть використані для фінансування загальних бюджетних призначень.

"Ми раді оголосити про прайсинг нашого першого публічного випуску єврооблігацій в цьому році. Завдяки цій транзакції, Міністерство фінансів виконує цьогорічнй план державних зовнішніх запозичень, більшу частину якого ми розраховуємо виконати за рахунок пільгового фінансування від міжнародних партнерів.

Ми продовжимо здійснювати зважену боргову політику, направлену на максимальне збільшення обсягу пільгового фінансування та запозичень у національній валюті", - заявив міністр Сергій Марченко.

Читайте також: МВФ поїхав, але ви тримайтеся: чому Україна не отримала грошей та у що це виллється

Нагадаємо:

Повідомлялось, що Мінфін України відкрив книгу заявок на 8-річні доларові єврооблігації, орієнтир прибутковості випуску - 7-7,25%.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: