Комісія з грального бізнесу видасть першу букмекерську ліцензію: хто її отримає

Середа, 3 березня 2021, 11:50
 

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видасть першу букмекерську ліцензію - її отримає ТОВ "ПАРІМАТЧ".

Про це повідомляє прес-служба Комісії у Telegram.

Рішення видати ТОВ "ПАРІМАТЧ" ліцензію на організацію та провадження букмекерської діяльності ухвалили 2 березня.

"Вчора Комісія прийняла рішення видати першу ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності.

Невдовзі підприємство зможе розпочати свою роботу. Але перед цим організатор має сплатити за ліцензію упродовж 10 днів після повідомлення", - йдеться у повідомленні Комісії.

Відповідно до ст. 54 ЗУ "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", ліцензія на організацію та проведення букмекерської діяльності видається уповноваженим органом строком на 5 років.

Ліцензія дає право на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах та в мережі Інтернет.

При цьому, відповідно зазначеної статті закону, розмір плати за ліцензію становить тридцять тисяч мінімальних заробітних плат (тобто 180 млн грн, з 1 січня мінімальна зарплата в Україні встановлена на рівні 6 тис грн).

За даними порталу YouControl, ТОВ "ПАРІМАТЧ" зареєстроване у листопаді 2019 року у Києві, основний вид діяльності - організування азартних ігор.

Статутний капітал - 60 млн грн. 

Засновником компанії (100%) є кіпрська компанія "ФІРСТПМ ЕНТЕРТЕЙМЕНТ ЛТД". Кінцевий бенефіціарний власник - Катерина Білоруська.

Нагадаємо:

Повідомлялось, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видасть ще дві ліцензії на проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет - компаніям ТОВ "ГЕЙМДЕВ" та ТОВ "ПАРІМАТЧ".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"