У Департаменті комунікацій НБУ відкинули звинувачення Рожкової у цензурі

Середа, 10 березня 2021, 16:55
 

У Департаменті комунікацій Нацбанку відкинули звинувачення першої заступниці голови НБУ Катерини Рожкової у цензурі та заявили, що не надавали виданню "Новое время" жодної альтернативної версії інтерв’ю.

Про це у Facebook заявила директор Департаменту комунікацій НБУ Галина Калачова.

"Є речі, яких ти не дуже можеш уявити і от вони з тобою трапляються. Як-от ситуація, коли спікер судиться з інституцією, публічно озвучує негативні меседжі в адресу керівника та команди, а потім просить Департамент комунікації це погодити.

А якщо ДК, згідно закріпленних за ним функцій виявляє репутаційні ризики для інституції та просить спікера самостійно відредагувати текст, то спікер зводить на департамент відвертий наклеп. От для корпоративного сектору це взагалі норм практика?", - написала Калачова.

За її словами, кожен працівник Нацбанку і особливо його топ-менеджери повинні опікуватися репутацією Нацбанку і не шкодити їй.

"One-voice policy - це важливо і це не ноу-хау НБУ. Ще одна річ, якої я не уявляю - як спікер будь-якого іноземного центробанку виходить і говорить щось проти своєї інституції та команди", - додала вона.

"Щодо звинувачень ДК у цензурі. ДК не надавав "Новому времени" жодної альтернативної версії інтерв’ю (порізаного чи непорізаного). Взагалі скороченої Департаментом комунікацій версії цього інтерв’ю не існує.

Мені прикро, що члени правління НБУ вдаються до перекручування фактів, наклепів, та провокують ЗМІ на публікацію недостовірної інформації", - підкреслила Калачова.

Нагадаємо:

Перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила про цензуру у Нацбанку - за її словами, керівництво департаменту комунікацій регулятора заборонило публікувати її інтерв'ю для видання НВ в оригінальному вигляді.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"