Закінчити будівництво Подільського мосту можна за один будівельний сезон – "Укравтодор"

Понеділок, 1 березня 2021, 13:55
 

"Укравтодор" має можливість завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту швидше за київську владу, для завершення будівництва мосту, усіх з’їздів та заїздів потрібен один будівельний сезон з моменту початку робіт.

Про це у Facebook заявив голова "Укравтодору" Олександр Кубраков.

"Подільсько-Воскресенський міст для Київської влади – унікальний та складний проєкт, у той час як для Укравтодору – це один із сотен мостових проєктів, якими управляє Державне агенство.

У минулому році нам вдалося завершити будівництво на десятках довгобудів. Серед об’єктів, подібних до Подільсько-Воскресенського мосту – Запорізький міст, у складі якого 2 позакласових мости та 27 штучних споруд з численними розв’язками. Роботи не зупиняються незалежно від пори року, разом із підрядником на мості 24/7 працює незалежний австрійський технагляд, усі роботи ведуться паралельно для того щоб випередити графік", - написав він.

"Нагадаю, Укравтодор готовий взяти на баланс увесь ансамбль, включно з з’їздами та розв’язками, провести коригування проєкту, експертизу та розпочати роботи.

Попередньо, для завершення будівництва мосту, усіх з’їздів та заїздів потрібен один будівельний сезон з моменту початку робіт", - вважає Кубраков.

За його словами, Подільсько-Воскресенський міст може стати частиною Національної програми відновлення мостів у рамках "Великого будівництва".

"Програма передбачає оновлення близько 1 400 мостів та шляхопроводів за 5 років. Програма – це не тільки план ремонтів, але і грунтовне вивчення стану мостового господарства, залучення додаткового фінансування, наукове та професійне відновлення мостобудівельної галузі", - додав Кубраков.

Що стосується Дарницького мосту у Києві – плануємо завершити усі роботи разом із "Укрзалізницею" вже у 2021. Незабаром поділимося позитивними новинами", - пообіцяв він.

Нагадаємо:

Раніше Державна служба автомобільних доріг "Укравтодор" офіційно звернулася до Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Мер Києва Віталій Кличко відповів на пропозицію "Укравтодору" добудувати Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро. Радить спершу ввести в експлуатацію Дарницький міст, а вже потім братися за інші проєкти.

Рекомендуємо почитати: Кличко розводить мости. Що заважає запустити Подільський міст

Без освітлення і з боргами: коли добудують Дарницький міст у Києві

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"