Супутниковий інтернет Маска може невдовзі з’явитись в Україні

П'ятниця, 19 лютого 2021, 15:53
 

Супутниковий інтернет Starlink від SpaceX Ілона Маска може з’явитися в Україні наступного року, технологія доступна до передзамовлення.

Про це повідомляє The Village з посиланням на сайт Starlink.

На сайті Starlink доступний до передзамовлення за 99 доларів. Для цього потрібно ввести адресу та внести оплату за допомогою банківської картки. 

Зазначається, що розширити покриття планується у 2022 році. Також на сайті вказано, що не всі передзамовлення гарантовано отримають послугу. 

"На даний момент Starlink доступний обмеженій кількості користувачів у зоні покриття", а тому послуга надаватиметься за принципом черги.

 

Нагадаємо:

Послуги супутникового інтернету Starlink від SpaceX Ілона Маска відкрились до передзамовлення, наразі лише у трьох країнах - Британії, США та Канаді.

Перші розробки Starlink почалися ще в 2015 році, а 22 лютого 2018 року компанія запустила в космос тестові прототипи.

За словами експертів, якщо проект буде успішним, люди в усьому світі, зокрема, у віддалених поселеннях, отримають інтернет, який приблизно в 40 разів швидший, ніж той, що пропонують провайдери.

SpaceX випустила бета-версію додатку для користування супутниковим інтернетом Starlink. Вартість послуги - 99 доларів, ще 499 доларів коштує необхідне обладнання.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"