Приватбанк почав кредитувати бізнес за держгарантіями

Четвер, 28 січня 2021, 15:50
 

Приватбанк відкрив кредитування підприємців та МСБ за програмою державних гарантій.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що тепер бізнес-клієнти, які підходять під критерії, затверджені постановою Кабміну №1151 від 25.11.2020, зможуть отримувати фінансування в Приватбанку з частковим забезпеченням державними гарантіями. 

редитування під державні гарантії можливо буде також поєднувати з фінансуванням по державній програмі "доступні кредити 5-7-9%", за якою Приватбанк видав вже більше 2,3 тисячі кредитів бізнесу, вдвічі випереджаючи наступний банк-лідер", - заявив керівник Дирекції МСБ Приватбанку Євген Заіграєв.

Реклама:

Подати заявку на отримання фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями можна на сайті Приватбанку.

Торік Приватбанк профінансував майже 25 тисяч бізнес-клієнтів на 8,9 млрд грн.

Нагадаємо:

3 вересня Верховна Рада підтримала законопроєкт №3659-д про надання державних гарантій на портфельній основі. 

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо надання державних гарантій на портфельній основі та фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян житлом.

Портфельні гарантії – це зобов'язання держави погасити перед банком до 80% кількох кредитів (кредитного пулу) підприємця, якщо він збанкрутує.

Передбачається, що державні гарантії на портфельній основі надаватимуться в межах 3% від планових доходів загального фонду держбюджету або близько 30 млрд грн. З них левова частка дістанеться "Укратодору".

"МСБ готові гарантувати близько 5 млрд грн, враховуючи певні обмеження. Буде вибірка чи ні – треба дивитися. Це новий інструмент, ми запускаємо його фактично "з коліс" за два місяці від ідеї до реалізації", – сказав в інтерв'ю "РБК-Україна" міністр фінансів Сергій Марченко.

Читайте детальніше: Чи "дотисне" Зеленський банки: в уряді придумали альтернативу кредитам "5-7-9%"

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: