Зарплати наглядовим радам, Суркіси, НАБУ: Марченко розповів, що цікавить МВФ

Вівторок, 15 вересня 2020, 13:17
 

Місія Міжнародного валютного фонду зробила паузу у візитах в Україну вивчаючи питання антикорупційних органів, справ навколо Суркісів та Приватбанку, використання коштів з COVID-фонду тощо.

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю ЕП.

"Якщо говорити про структурні маяки, то вони майже виконані. Місія мала приїхати в серпні, по різним причинам вони зробили паузу, хочуть подивитися, як буде розвиватися ситуація в Україні", - пояснює міністр.

Марченко також розповів, що 8 вересня спілкувався із представниками МВФ, де обговорював проєкт держбюджету на 2021 рік і зазначив, що затвердження бюджету не є умовою МВФ.

Окремо він назвав пріоритетні події в Україні, за якими слідкує МВФ.

"Питання, які їх (МВФ. - ЕП) цікавлять, в порядку пріоритетності. №1 – ситуація навколо Приватбанку і Суркісів. №2 – ситуація з обмеженням зарплат для членів наглядових рад та правління. №3 – зареєстровані в Раді законопроєкти, які паплюжать систему корпоративного управління. Вони переживають, особливо щодо цієї агонії проти іноземців. №4 – САП і НАБУ.

Ситуацію з антикорупційними органами треба терміново вирішувати. Були також питання по ковідівському фонду", - пояснює Марченко

Читайте детальніше в інтерв'ю: Міністр фінансів Сергій Марченко: У мене не було завдання бути міністром, "у якого немає грошей"

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!