Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Кабмін планує створити малим фермерам платформу для онлайн-продажів

Понеділок, 1 червня 2020, 13:10
 

Кабмін планує створення онлайн-платформи через Український фонд стартапів для реалізації продукції малих і середніх фермерів.

Така ініціатива є у програмі уряду з відновлення економіки, йдеться у статті ЕП.

Стимулювання дистанційного збуту агропродукції через онлайн-платформу - найвищий пріоритет уряду серед ініціатив для підтримки агросектору.

Створення платформи планують на 4 квартал цього року.

Реклама:

Водночас силами Мінекономіки та Мінцифри передбачене виділення грантів для налагодження онлайн-продажів і діджиталізації процесів.

На вересень 2020 року заплановане внесення змін до законодавства для збільшення додаткової вартості в сільському господарстві.

Зокрема, передбачається часткове відшкодування вартості будівництва і реконструкції виробничих об’єктів. Також планують стимулювати створення кооперативів, частково відшкодовуючи купівлю сільгосптехніки українського виробництва.

Крім цього, передбачені кредитні гарантії з місцевих бюджетів на купівлю переробних і зберігаючих потужностей для нових виробників.

Детальніше про плани Кабміну читайте у статті: Недорогі робочі місця, підвищення тарифів і "мрія Зеленського": план уряду з порятунку країни

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: