Telegram знову переносить запуск блокчейна TON

Неділя, 3 травня 2020, 11:10
 

Адміністрація Telegram вдруге відклала запуск блокчейна TON, перенісши його на квітень 2021 року.

Про це повідомляє Bits.Media.

Видання пише, що інвестори можуть отримати до 72% своїх вкладень назад зараз, або повернути 110% інвестицій через рік.

Згідно з відправленим інвесторам листом, Telegram пропонує повернути кожному інвестору до 72% первинних вкладень. Ці умови аналогічні тим, які були узгоджені з покупцями токенов, коли компанія вперше перенесла запуск блокчейна на квітень 2020 року.

У розісланому на цьому тижні листі, Telegram запропонувала ще один варіант для інвесторів, які вирішили відмовитись від повернення 72% своїх вкладень. Вони можуть позичити свої інвестиції Telegram до квітня наступного року.

У листі компанія заявляє: "У знак подяки за вашу довіру до TON ми також пропонуємо вам альтернативний варіант отримання 110% ваших первісних інвестицій до 30 квітня 2021 року".

У Telegram заявили, що "продовжують вести переговори з відповідними органами влади". Залежно від ходу переговорів, інвестори як і раніше зможуть отримати "Gram або іншу криптовалюту на тих же умовах, що і в їх первинних угодах про покупку".

Якщо регулятори продовжать блокувати запуск TON, Telegram погасить борг за рахунок власного капіталу. Посилаючись на зростання числа користувачів Telegram до 400 млн в місяць, компанія вважає, що "вартість її власного капіталу перевищить сукупну суму потенційного боргу за цією пропозицією принаймні у кілька разів".

Нагадуємо:

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у жовтні 2019 року оголосила про накладення тимчасової судової заборони на компанії Павла Дурова Telegram Group Inc. і її "дочку" TON Issuer Inc. З січня 2018 року ці фірми залучили від інвесторів понад 1,7 мільярда доларів на створення блокчейн-платформи TON з криптовалютою Gram, повідомляє комісія.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!