Комітет відхилив 5 тисяч "антиколомойських" поправок і передасть законопроєкт в Раду до кінця наступного тижня

Четвер, 16 квітня 2020, 16:29
 

У таблицю до "антиколомойського" законопроєкту про банки №2571-д внесено 16 572 поправки, з яких комітет відхилив 4770. Комітет розраховує передати парламенту законопроєкт до кінця наступного тижня.

Про заявив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев, передає Інтерфакс-Україна.

"На сьогодні в таблиці вже є, і це остаточна кількість, 16572 поправки, з яких на сьогодні відхилено 4770 поправок. Можливо, під час редагування таблиці ці цифри зміняться, але різниця буде невеликою", - сказав Гетманцев у четвер після позачергового засідання Ради.

Він зазначив, що більшість правок враховані або повністю, або редакційно, а з ухваленням в цілому законопроекту №1043 про зміни до регламенту процедура розгляду решти правок і документа загалом значно спроститься.

"Комітет розгляне процедуру розгляду цього законопроєкту, яка, за пропозицією підкомітету з банківської діяльності, буде спрощеною.

Тобто ми будемо рухатися не від поправки до поправки, а від пункту законопроєкту до пункту - таких більше 60-ти ... Тому ми вважаємо, що розглянемо його до кінця наступного тижня і передамо його на розгляд парламенту", - сказав Гетманцев.

Знати більше: Бе!Команда: хто засипав Раду тисячами правок

Нагадуємо:

16 квітня Верховна Рада проголосувала у другому читанні і в цілому законопроєкт про внесення змін до свого регламенту. У фракції СН повідомляли, що це пришвидшить розгляд "антиколомойського" законопроєкту до декількох годин.

30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.

До цього законопроєкту депутати внесли 16 тисяч 335 правок. Найбільше пропозицій є у монобільшості, "слуги народу" подали понад 13 тисяч правок.

МВФ закликав для надання нової програми для України ухвалити закони щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський заявив, що не причетний до внесення більш ніж 16 тисяч поправок до закону, який унеможливить повернення йому цього банку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"