Уряд призначив тимчасового голову Міністерства економіки

Вівторок, 10 березня 2020, 15:59
 

Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючим обов’язки міністра економіки Павла Кухту, який працював першим заступником ексміністра економіки Тимофія Милованова.

Про це повідомив сам Кухта у Facebook.

"Сьогодні за рішенням Уряду на мене було покладено тимчасове виконання обов’язків Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Для нашої команди важливо, щоб зміни та реформи, які нам вдалося запустити за 6 місяців роботи (а це ринок землі, запуск приватизації, реформа держпідприємств, створення інструментів для залучення інвестицій та багато іншого), не пропали безслідно та продовжувалися", - пише новий т.в.о.

Нагадуємо:

Ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов відмовився очолити міністерство агропромислового комплексу

4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра. Відставка Гончарука автоматично тягне за собою відставку всього уряду.

Уряд новообраного прем'єр-міністра Дениса Шмигаля планує створити Міністерство агропромислового розвитку та окрему посаду, відповідальну за розвиток промисловості.

Знати більше Хто є хто в уряді Шмигаля. Розповідаємо цікаві факти про нових міністрів

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"