Гончарук розповів, кому ще надаватимуть "інвестиційних нянь"

Четвер, 23 січня 2020, 11:30
 

Кабмін планує надавати персональних менеджерів ("інвестиційних нянь") не лише новим інвесторам, які вкладуть в економіку більше 100 мільйонів доларів, а й тим, які вже працюють в Україні, зокрема, і великим українським інвесторам.

Про це заявив прем'єр Олексій Гончарук під час Українського сніданку у Давосі.

"Investment nanny - це не тому, що ми думаємо, що з нашими інвесторами потрібно няньчитись. Це тому, що ми хочемо, щоб інвестор відчував себе важливим, відчував турботу з боку держави уже зараз.

Це стосується не лише тих інвесторів, які прийдуть. Це стосується і того бізнесу, який уже зараз працює в Україні", - розповів прем'єр.

За його словами, ідея "інвестиційних нянь" передбачає, що з великими інвесторами держава розвиватиме індивідуальний підхід, щоб полегшити їм процес інвестицій.

Нагадаємо:

Президент України Володимир Зеленський заявив, що інвесторам, які приватизують одне з виставлених на продаж держпідприємств, купивши його за понад 10 млн доларів, держава надаватиме податкові канікули на 5 років.

Крім цього, Зеленський заявив, що з тими інвесторами, які вкладуть в Україні понад 100 млн доларів, держава укладатиме додаткові договори, відповідно до яких за кожним таким інвестором закріплять персонального радника.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!