Facebook залучить мільярд доларів для забезпечення власної криптовалюти

П'ятниця, 3 травня 2019, 16:26
 

Соцмережа Facebook запускає власну криптовалюту Facebook stablecoin, яка буде підкріплена доларами.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає Liga.net.

Компанія вже провела переговори з Visa, Mastercard і великим оператором платежів First Data про залучення 1 млрд доларів для забезпечення токенів.

Соцмережа планує платити криптовалютою своїм користувачам за перегляд реклами, яка потягла за собою взаємодію з контентом або ж покупку на її платформі.

Свою криптовалюту компанія почала розробляти рік тому. Зараз відомо, що проект криптовалюти Facebook має назву Project Libra.

Відомо, що соцмережа веде переговори з десятками компаній по онлайн-торгівлі і мобільними платіжними сервісами, щоб вони в майбутньому "взяли в оборот" Project Libra.

Основною умовою є те, що комісії для продавців в платіжній системі Facebook будуть нижче, ніж при процесингу кредитних карт.

У 2009 році соцмережа експериментувала з внутрішньою валютою Facebook Credits, яка дозволяла купувати віртуальні товари. Однак ця функція не отримала широкого поширення, і компанія прибрала її через два роки.

Раніше про створення криптовалюти під назвою Gram оголосив месенджер Telegram. Для розвитку власної блокчейн-платформи він залучив 1,7 млрд доларів шляхом публічного розміщення токенів (ICO).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"