"Укрпошта" відправлятиме пошту через аеропорти Києва, Львова, Одеси

Середа, 15 травня 2019, 14:10
 

"Укрпошта" збільшила кількість точок вильоту для експорту: відтепер замість одного аеропорту обслуговувати експортні відправлення будуть також аеропорти Києва (Жуляни), Львова та Одеси.

Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".

Як зазначили у компанії, відвантаження у партнерстві з польським LOT і турецькими Turkish Airlines із зазначених аеропортів уже стартували.

Також в "Укрпошті" підкреслили, що саме ці аеропорти, після аеропорту Бориспіль (61%), є найбільшими за пасажиропотоком в Україні: Київ (Жуляни) (14%), Львів (8%), Одеса (7%).

Реалізація проекту тривала майже півроку, для його запуску компанія змінила модель збору та сортування пошти в системі "Укрпошти". Також було відпрацьовано нові технологічні процеси з регіональними митницями, підписано договори з аеропортами, проведено тендери з авіалініями.

Зазначається, що у 2018 році імпортно-експортні операції "Укрпошти" становили близько 11,6% всього авіаційного поштово-вантажного трафіку аеропортів країни, а з урахуванням транзитних операцій – 13,9%.

"Укрпошта хотіла би ще більше нарощувати свої логістичні потужності. Відтепер, замість одного аеропорту, обслуговувати експортні відправлення будуть чотири. Це дасть змогу покращити якість доставки, скоротити строки надходження відправлень та мінімізувати ризики затримок під час пікових навантажень, наприклад, різдвяних свят", - підкреслили в компанії.

І додали, що таким чином регіональні аеропорти отримають додаткові можливості для розширення бізнесу та збільшення кількості рейсів.

У компанії додали також, що "Бориспіль" залишається ключовим аеропортом в роботі "Укрпошти", так як дозволяє щодня забезпечувати від 32 до 47 рейсів із експортними відправленнями.

"Тому паралельно з запуском нових точок вильоту, на операційному об’єкті "Укрпошти" в Борисполі стартували будівельні роботи з розширення пропускної здатності, а на Київському митному посту ММПО (місце міжнародного поштового обміну) заплановано резонування та розширення площ митної зони", - резюмували в "Укрпошті".

Нагадаємо, що з 1 травня "Укрпошта" оновила тарифи на деякі міжнародні відправлення.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"