Новини 25 квітня: Про Зеленського та МВФ, монополію Ахметова та облікову ставку

Четвер, 25 квітня 2019, 21:00
 

Про що всі говорили сьогодні?

Про Зеленського та МВФ. Команда Володимира Зеленського розраховує на успішний перегляд програми stand by Міжнародного валютного фонду в травні 2019 року.

Про монополію Ахметова. Антимонопольний комітет на засіданні 25 квітня надав дозвіл компанії ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" на придбання у групи російських бізнесменів "VS Energy" акцій "Київобленерго" і "Одесаобленерго" у розмірі, що забезпечує контроль понад 50% в обох підприємствах.

Про облікову ставку. Національний банк ухвалив рішення знизити облікову ставку на 0,5 процентних пункти до 17,5% річних.

Про ризики через Приватбанк. Кредитний рейтинг України може сильно постраждати, якщо новий президент України втрутиться в судові розгляди, пов'язані з націоналізацією Приватбанку.

Про мову. Прийнятий Верховною Радою законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" зобов'язує інтернет-бізнес і розробників програм виконувати нові вимоги до своїх продуктів.

Про нафтопродукти. Білорусь частково відновила поставки дизельного пального і бензину в Україну і Польщу.

Ви хочете дізнатися більше?

Спокусити туриста. Історія львівського кластеру, який об'єднав 33 фермери

Декілька підприємців на Львівщині об'єдналися в кластер, щоб розвивати власний бізнес та території, де вони працюють. Що з цього вийшло і як вони збираються завойовувати туриста, в репортажі ЕП.

Ні обіцянок, ні пробачень. Як змусити українців відмовитися від популізму

Зменшити тарифи на газ, знизити пенсійний вік, забезпечити державне працевлаштування громадян. Для перемоги на виборах політики часто пропонують прості рецепти, які жваво підхоплюють виборці. Чи є альтернатива?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!