НБУ виграв у Коломойського касацію щодо курорту "Буковель"

Вівторок, 16 жовтня 2018, 20:04
 

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу НБУ на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, згідно з якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ "Скорзонера", на підставі яких компанія виступила майновим поручителем боргових зобов'язань Приватбанку за кредитами рефінансування.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі центробанку.

"У вівіторок Верховний Суд розглянув касаційну скаргу Національного банку України на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, згідно з якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ "Скорзонера"( "Буковель")", - повідомили у прес-службі НБУ у відповідь на запит агентства.

"За результатами розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове, згідно з яким відмовив у позовних вимогах ТОВ "Скорзонера", - зазначили в НБУ.

Згідно з повідомленням, НБУ вважає таке рішення Верховного Суду одним із прикладів забезпечення принципу верховенства права в сучасних умовах реформування правосуддя в Україні та очікує, що в подальшому суди враховуватимуть правову позицію Верховного Суду у таких суперечках.

Згідно з даними Держреєстру прав на нерухоме майно, предметами іпотеки є майно за адресою м Яремче, с. Поляниця (Івано-Франківська обл.), де розташований гірськолижний курорт "Буковель".

За даними Держреєстру юросіб, кінцевими бенефіціари ТОВ "Скорзонера" є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Гірськолижний комплекс "Буковель" був взятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

На початку жовтня Приватбанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу частки в "Буковелі", готеля Radisson і стадіона "Дніпро".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"