"Київхліб" оскаржив рішення суду на користь Roshen

Четвер, 13 вересня 2018, 10:00
 

ПрАТ "Київхліб" звернувся в апеляційний суд Києва зі скаргою на рішення Господарського суду Києва, згідно з яким "Київхлібу" заборонено використовувати червону стрічку при оформленні упаковки тортів.

Про це йдеться в рішенні Київського апеляційного суду, передає Liga.net.

У серпні Госпсуд Києва повністю задовольнив позов кондитерської корпорації Roshen у справі №910/21643/17, визнавши недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 228350 від 26.06.2017, яким є червона стрічка.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, приватне акціонерне товариство "Київхліб" звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить призначити повторну комісійну експертизу об'єктів інтелектуальної власності, скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2018, прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.

Суд відкрив апеляційне провадження.

Нагадаємо, раніше обидві компанії провели соціологічні дослідження.

"Київхліб" замовив соціологічне дослідження у формі опитування у ТОВ "Перша рейтингова система". Згідно дослідженню, "позивачі переоцінюють значення та відомість червоної стрічки, як способу індивідуалізації позивачів".

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного відповідачем, червона стрічка з золотистими написами не асоціюється виключно з позивачами.

Позивач не погодився і назвав соціологічне дослідження "неналежним та недопустимим доказом по справі", а також провів власне дослідження.

Соцопитування Центру соціальних технологій "Соціополіс" підтвердило, що товарний знак порушує права інтелектуальної власності компанії Roshen як власника добре відомого в Україні знака та виключної ліцензії на право використання цього знаку.

На думку Roshen, знак "Київхліба" є схожим на елемент упаковки тортів Roshen настільки, що його можна сплутати зі знаком позивачів, і є таким, що може ввести в оману.

На думку експертів, між знаками Roshen і "Київхліб" існує схожість, яка вводитить в оману споживачів щодо особи виробника вказаного товару.

З огляду на всі наведені докази, суд вирішив повністю задовольнити позов компанії Roshen і визнати недійсним свідоцтво України на знак для товарів і послуг № 228350 від 26 червня 2017 року на промисловий зразок, який належить "Київхлібу".

Більше про торти можна прочитати в інтерв'ю на Економічній правді: Президент Roshen: Я звітую перед Ротшильдами, а не перед Порошенком

Нагадаємо, Roshen також забрав у "Київхліба" права на торт "Казковий ключик".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!