"Екомаркет" придбав велику західноукраїнську мережу супермаркетів — ЗМІ

Вівторок, 11 вересня 2018, 13:45
 

"Екомаркет" придбав роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, до якого входять 43 магазини "Колібріс" та 15 франчайзингових торгових точок "АВС маркет".

Про це розповіли два незалежних джерела на західноукраїнському ринку, повідомляє Retailers.

"Постачальники, які працюють з мережею "Колібріс", кажуть про поглинання, що операційний бізнес і торговельні точки перейшли до "Екомаркету", - повідомило одне з джерел.

При цьому, як повідомив президент "Екомаркету" Віктор Повниця, Avanta Group став франчайзі рітейлера.

"Західноукраїнська група буде нашим франчайзі, і всі магазини, які об'єднує Avanta Group, змінять вивіску на "Екомаркет" - це 43 торгові точки. Зміна бренду може початися вже в жовтні", - зазначив він.

За його словами, сторони вели переговори близько року, протягом якого обговорювалося безліч варіантів, починаючи від продажу до передачі в управління роздрібного бізнесу Avanta Group.

Повниця додав, що рітейлер спочатку не планував розвиватися по франшизі.

Відзначається, що Аvanta Group паралельно вела переговори про злиття з VolWest Group, яка розвиває франчайзингові мережі "Наш край" і Spar.

Сторони чекали дозволу Антимонопольного комітету, починаючи з весни цього року. Ще місяць тому співзасновник VolWest Group Віктор Корсак говорив, що дозвіл АМКУ ще не отримано.

Торговий дім "Аванта" налічує 43 супермаркети "Колібріс" у Волинській, Львівській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій областях, а також три магазини "555" і 15 - "АВС Маркет".

Крім цього, за даними сайту, торговий дім розвиває два проекти будівництва торгової нерухомості в Західній Україні - ТРЦ "Оранж Плаза" в місті Вараш Рівненській області площею 24 тис кв м і житомирський ТЦ "Глобус" площею 2,2 тис кв м.

Супермаркети "ЕКО-маркет" входять до складу ТОВ "ЕКО". Власник - Святослав Нечитайло.

Його родині належить великий алкогольний холдинг у Східній Європі - "Баядера", який випускає продукцію під торговими марками "Хлібний Дар", "Козацька Рада", "Перша Гільдія", "Fresh Shot", "Перепьолка", "Воздух", "Цельсій", "Rada", "Koblevo", "Marengo".

Крім супермаркетів, Нечитайло також володіє 4 торговими центрами "Європорт" в Києві, Миколаєві, Херсоні та Сумах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!