OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

П'ятниця, 10 серпня 2018, 20:00

Про новий флагман Samsung та потяг "чотирьох столиць".

 

Про експорт зерна. Загальний погоджений орієнтовний обсяг експорту пшениці у 2018 році становить 16 млн тонн.

Про скандальну Yuzgas. Кошти компанії Yuzgas BV за право входження в угоду про розподіл продукції Юзівської площі не будуть перераховані до бюджету, а будуть спрямовані компанії "Надра України".

Про новий флагман Samsung. Флагман отримав можливість збільшення пам'яті до 1 терабайта і нову камеру.

Про ремонт інфраструктури. У 2018 році ПАТ "Укрзалізниця" використає для здійснення ремонтно-колійних робіт понад 2,933 млрд гривень.

Про потяг "чотирьох столиць". Маршрут потяга "чотирьох столиць" Київ-Рига через Мінськ і Вільнюс, запуск якого заплановано на 28 вересня, планують продовжити до Таллінна.

Про метро на Виноградар. Три компанії подали заявки на аукціон на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар.

Про закупівлі газу. НАК "Нафтогаз України" виграв сім лотів на постачання 1,52 млрд кубометрів газу для АТ "Укртрансгаз".

Хочете дізнатися більше?

Андрій Федорів: Як дивувати клієнтів, мотивувати співробітників і не жити "в лайні"

У фокусі "Зе Інтерв'юєра" і ЕП — творець найвідоміших українських брендів Андрій Федорів.

Зернові заручники: що робитиме уряд з експортом пшениці

Через затяжні дощі Україна може зібрати менше пшениці, ніж очікувалося, і урядовці заговорили про обмеження експорту зерна. Трейдери та фермери проти — обмеження скоротять їх заробітки. Все було б добре, якби не політика: напередодні виборів подорожчання хліба владі не потрібне.


powered by lun.ua