"Антонов" візьметься за виробництво безпілотних повітряних таксі

Вівторок, 17 липня 2018, 19:20

ДП "Антонов" та швейцарська компанія "AIR-ION Technologies SA" підписали меморандум щодо налагодження партнерства у розробці, випробуваннях, сертифікації та виготовленні гібридних та електричних безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє прес-служба ДП.

Як наголошується, літальні апарати будуть виготовлятися на  базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки компанії "AIR-ION Technologies SA" для виконання різноманітних цивільних та військових задач.

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів безпілотних літальних апаратів (БПЛА – Ред.) з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

"Документ передбачає декілька етапів співробітництва, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій та ринку щодо застосування електричних БПЛА в якості повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних та військових цілях", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, "Антонов" братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.  

"Світовий ринок цивільних  БПЛА в якості електричних повітряних таксі, для охорони держкордонів, патрулювання, завдань забезпечення безпеки, служб з надзвичайних ситуацій, логістики та інших зросте з 17,8 млрд доларів в 2017 році до 48,8 млрд доларів в 2023 році", - повідомляє прес-служба.

"Загальний об’єм ринку за цей період перевищить 215 млрд доларів. Об’єм ринку військових БПЛА протягом 2017-2027 рр. оцінюється в більше ніж 133 млрд доларів", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у найближчі п'ять років ДП ​​"Антонов" розраховує випустити від 5 до 10 літаків.

Економічна правда


powered by lun.ua