9 компаній зацікавлені в проектуванні об'їзної дороги навколо Борисполя

Неділя, 1 липня 2018, 16:27

Дев'ять компаній і міжнародних консорціумів з Італії, Фінляндії, Болгарії, Німеччини, Польщі, Франції, Швеції, Великобританії та України надали свої пропозиції до участі в закупівлі консультаційних послуг для підготовки ТЕО будівництва об'їзної дороги навколо Борисполя.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці "Укравтодору" в Facebook.

Техніко-економічне обґрунтування повинне буде порівняти різні варіанти об'їзної дороги і визначити оптимальний.

Нова дорога повинна бути 1Б категорії з 4-ма смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км/год.

Оптимальний варіант об'їзної дороги повинен забезпечити проїзд автомобілів без в'їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль - Запоріжжя - Маріуполь і траси Т-10-18.

Проект може бути розроблений за існуючим напрямком, за новим напрямком, а також мати інші варіанти, які можуть поєднувати в собі реконструкцію і нове будівництво (не менше трьох варіантів обходу).

Виконання завдання триватиме орієнтовно 10 місяців без урахування часу, необхідного для затвердження ТЕО Кабінетом Міністрів.

Об'їзна дорога міста Бориспіль є важливим інфраструктурним проектом. Очікується, що нова об'їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту (який зараз становить близько 30 тис авто на добу), але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій.

Заявки будуть оцінюватися відповідно до критеріїв, зазначених в оголошенні на закупівлю.

Розкриття заявок відбулося 15 червня 2018 року. Результати тендеру будуть оприлюднені в установленому порядку на офіційних сайтах Державного агентства автомобільних доріг і Світового банку.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua