Apple почала видаляти додатки, які передають дані про місцезнаходження третім особам

Четвер, 10 травня 2018, 16:25
 

Apple почала видаляти з App Store додатки, які порушують політику компанії, надаючи дані про місцезнаходження третім особам без явної згоди користувача.

Про це повідомляє hightech.fm.

Порушення пов'язані з розділами 5.1.1 і 5.1.2 правил онлайн-магазину.

У цих розділах йдеться, що додатки не повинні передавати "дані про місцезнаходження користувача третім особам без явного згоди користувача або для несанкціонованих цілей".

Це рішення Apple, можливо, пов'язано з новим європейським законодавством, яке почне регулювати захист даних користувачів з 25 травня.

Відповідно до нових правил, технологічні компанії повинні будуть отримати явну та інформовану згоду про збір персональних даних.

Це означає, що з додатками потрібно частіше запитувати згоду на дані і більш розгорнуто описувати як саме ними будуть користуватися.

У повідомленнях, відправлених розробникам, Apple відзначає, що ті, хто хоче відновити свій додаток в App Store, повинні видалити будь-який код, який відноситься до спільного використання місцеположення третіми сторонами, і повторно відправити додаток на перевірку. Після затвердження додаток буде повторно додано в App Store.

Рекомендуємо почитати: Facebook та інші: що вони про вас знають та як це виправити

Економічна правда


powered by lun.ua