Дубневичі продали залізниці рейкових скріплень на 14 мільйонів

П'ятниця, 24 червня 2016, 13:53

Філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" 17 червня за результатами тендеру замовила ТОВ "Експозиція" рейкові скріплення за 13,55 млн гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Поставлять 47 100 пружних рейкових скріплень типу КПП-5К для рейок Р65 та залізобетонних шпал по 287,64 гривень.

До комплекту скріплення, яке дозволяє регулювати ширину колії, входять дві пружні клеми, два ізолюючі вкладиші, дві регулювальні втулки та підрейкова прокладка.

Із червня 2015 року центр купує пружні рейкові скріплення лише в "Експозиції". Цих підрядів фірма вже отримала на 293,85 млн гривень. При цьому раніше замовляли дешевший тип КПП-5, що унеможливлює порівняння цін.

Виробником обох видів скріплень є "Корпорація КРТ" народних депутатів від "Блоку Петра Порошенка" братів Дубневичів. Єдиним конкурентом традиційно було ПП "Єврооснова-СМ".

Засновником "Експозиції" є Андрій Бохенок, а директором - Михайло Врублевський.

Фірма зареєстрована у м. Городок Львівській обл. по вул. Комарнівська, 66. Там же прописане ТОВ "Квадрохім", співвласницями якого є Наталія Дубневич, дружина Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина Богдана Дубневича.

Львівська "Єврооснова-СМ", створена у 2015 році, належить Сергію Бабаєву та Мирославу Шотику. Тендерів не вигравала, але часто конкурує з "Експозицією".

 

Нагадаємо, на керівних посадах в "Укрзалізниці" працює низка пов’язаних із Дубневичами людей.

Нинішній член правління Сергій Михальчук у 2009-2011 роках був заступником гендиректора "Укрзалізниці" Михайла Костюка. Останній відомий тим, що запатентував разом із Дубневичами рейкові скріплення, за які УЗ щороку сплачувала мільйони гривень.

Заступник директора "Центру забезпечення виробництва" Едуард Пушкаренко є помічником Ярослава Дубневича.

Головний інженер Департаменту колії та споруд "Укрзалізниці" Василь Яковлєв є помічником нардепа Ярослава Дубневича.

Заступник начальника департаменту з матеріальних ресурсів "Укрзалізниці" Таїса Олійник є співзасновницею ТОВ "Регіональна консалтингова компанія".

У цій фірмі її партнеркою є Наталія Пушкаренко, колишня юристка "Укрзалізничпостачу", яка представляє у судах інтереси дубневичівської "Експозиції" і числиться у штаті очолюваного Ярославом Дубневичем транспортного комітету Верховної Ради.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"