Названо найстарішу діючу компанію України

Понеділок, 19 березня 2018, 16:50
 

Найстарішою функціонуючою компанією України є Публічне акціонерне товариство "Укрпластик", зареєстроване у червні 1927 року.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Opendatabot.

Цьогоріч компанія відзначатиме 91 рік.

ПАТ "Укрпластик" розташована у Києві та спеціалізується на виготовленні пакувальних матеріалів для харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості. Продукція компанії експортується у 35 країн світу.

Окрім цього, до числа найстаріших функціонуючих компаній України належать ТОВ "Верходніпровський авторемонтний завод", засноване 1971 року, ПрАТ "Полісся" 1986 року та ТОВ "Пошук ТМ" 1987 року.

Варто зазначити, що більшість найстаріших компаній зі списку Opendatabot було засновано у другій половині 1980-их під час  "перебудови" СРСР.

В Opendatabot також наголошують про необхідність звертати увагу на дату створення компанії у зв'язку з ризиком того, що компанії можуть бути створені під конкретну угоду для мінімізації податкових зобов'язань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 35% власників українських компаній — це жінки, а частка жінок-керівників в цілому становить 30%.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!