Українською ГТС зацікавилися вже більше десятка світових компаній - Порошенко

Неділя, 18 лютого 2018, 11:10
 

На даний момент триває робота з визначення компаній, які братимуть участь в модернізації та управлінні українською газотранспортною системою. 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у Мюнхені, передає Укрінформ.

"Відверто скажу, що робота була проведена дуже велика: НАК "Нафтогаз" найняв радника, який готує пропозиції щодо управління ГТС України, у повній відповідності до міжнародних правил, прозоро. Наскільки мені відомо, вже більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати в цьому участь", - сказав Порошенко.

Він зауважив, що уряд прийняв дуже важливі рішення з цього приводу.

"І коли ми визначимо коло компаній, які зможуть забезпечити транзит газу, забезпечити ефективну модернізацію газотранспортної мережі, забезпечити найбільшу вигоду для Української держави щодо експлуатації ГТС, ті й переможуть", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 9 листопада 2016 року Кабінет міністрів прийняв постанову № 801 "Про утворення ПАТ "Магістральні газопроводи України".

14 лютого 2018 року Кабінет міністрів схвалив документ, який визначає чіткі терміни відокремлення від НАК "Нафтогаз України" функції транспортування і зберігання газу.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!