Київ оголосить новий тендер на будівництво Wi-Fi в метро до квітня

Вівторок, 13 лютого 2018, 13:05
 

Київська міська державна адміністрація має намір оголосити тендер на будівництво мережі Wi-Fi у київському метрополітені до кінця березня.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова.

"Найближчим часом, можна сказати що до кінця березня, буде оголошено новий тендер на Wi-Fi у київському метрополітені", - сказав він.

Умови тендеру будуть визначені пізніше, однак на сьогодні основною умовою визначено надання доступу до мережі інтернет на безоплатній основі на всіх станціях метрополітену.

До тендеру будуть допущені міжнародні та українські компанії.

Відповідно до повідомлення КМДА в комунальній газеті "Хрещатик" від 13 лютого, Київміськадміністрація з 1 лютого 2018 року розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, що виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi Київському метрополітені в 2014 році.

Зазначений договір було укладено між КП "Київський метрополітен", компанією "Mosquito Mobile" і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу КМДА.

Компанія Mosquito перестала займатися розширенням мережі WiFi у столичному метро через фінансові проблеми фактично на початку 2017 року.

Після визнання компанії банкрутом, КМДА розірвала угоду.

Нагадаємо, у 2014 Київська міська державна адміністрація та компанія "Фідомобайл" підписали договір про будівництво мережі WiFi в Київському метрополітені, вартістю 100 млн гривень.

Пізніше проект з будівництва мережі швидкісного Wi-Fi в київському метро було заморожено. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!