Статки олігархів з "Кремлівської доповіді" сягають 400 мільярдів доларів - Forbes

Вівторок, 30 січня 2018, 14:20
 

Список бізнесменів, які потрапили в так звану "Кремлівську доповідь", повністю збігається з російською частиною рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

Про це повідомляє російське видання журналу.

У "кремлівську доповідь", підготовлену Мінфіном США, увійшли 96 бізнесменів.

І всі 96 - члени російської частини глобального рейтингу Forbes. Їхні сумарні статки становлять 386,3 млрд доларів.

Реклама:

Як повідомлялося, Сполучені Штати включили акціонерів Альфа-банку і Укрсоцбанку в доповідь про можливість введення нових санкцій проти російських олігархів.

Даний звіт сам по собі не передбачає введення санкцій проти згаданих в ньому осіб, але створює фактичні підстави для можливого введення таких санкцій в майбутньому.

Нагадаємо, в "кремлівську доповідь" також увійшли бізнесмени Роман Абрамович, Алішер Усманов, Сулейман Керімов, Євген Касперський, Вагіт Алекперов, Леонід Міхельсон, Михайло Гуцерієв, Олег Дерипаска і Юрій Мільнер.

Крім того, в документі вказано список підприємств, які мають частку держави понад 25% і виручку більше 2 млрд доларів.

У тексті також йдеться, що в секретній частині "кремлівської доповіді" можуть бути імена, не включені в несекретну частину. Ці люди "можуть обіймати посади нижчі за ті, що включені в опубліковану частину доповіді, або мати статки менше 1 млрд доларів".

Експерти впливового вашингтонського аналітичного центру Atlantic Council склали список критеріїв, за якими ті чи інші персоналії можуть бути включені в кремлівську доповідь.

В "кремлівському списку", на їхню думку, виявилися люди, які "тримають" гроші російського президента, бізнесмени, які надають послуги Кремлю, партнери олігархів з найближчого кола президента, менеджери держпідприємств, а також "золота молодь" - діти близьких до російського режиму олігархів .

Також 2 лютого Міністерство фінансів США має подати ще одну доповідь, в якій повинен бути оцінений ефект від введення можливих обмежень на операції з російськими облігаціями та акціями.

Повний перелік осіб, які потрапили до списку, дивіться за посиланням: Вся кремлівська рать. Хто з росіян потрапив до доповіді Мінфіну США

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: