Альфа-Банк може змінити назву

Вівторок, 30 січня 2018, 11:30
 

У найближчі дні Альфа-Банк отримає пропозиції консультантів по своєму новому бренду, але банк готовий до експериментів і навіть повної зміни бренду.

Про це повідомив в інтерв'ю FinClub генеральний менеджер Альфа-Банку, майбутній голова правління Укрсоцбанку Іван Світек.

"У грудні ми почали тендер за участю локальних і представництв міжнародних креативних агентств. У найближчі дні ми очікуємо їх пропозицій щодо розвитку бренду", - розповів Іван Світек.

Зовнішній консультант може порекомендувати будь-який варіант: і рестайлінг бренду Альфа-Банку, і переведення об'єднаної установи на оновлений бренд Укрсоцбанку, і абсолютно нову назву. У банку "відкриті" до таких пропозицій.

"Якщо оцінити всі три варіанти, то вони рівні, у кожного є плюси і мінуси. Я сам в різні періоди був прихильником різних варіантів. Тим цікавіше буде подивитися на те, що нам запропонують агентства. Для прийняття фінального рішення ми будемо прислухатися до думки наших клієнтів, запрошуючи їх до участі в фокус-групах", - зазначив Іван Світек.

Раніше повідомлялося, що член правління Альфа-Банку Іван Світек з 1 лютого очолить Укрсоцбанк.

Рекомендуємо почитати: Новий СЕО Альфа-банку: У мене є сувенір - це найменша камінь, Який кинули у наше відділення

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!