УЗ заблокувала можливість повернення квитків в інтернеті

Середа, 13 грудня 2017, 18:10
 

"Укрзалізниця" з 12 грудня тимчасово призупинила послугу повернення квитків через інтернет.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби.

"На численні прохання пасажирів, таке рішення прийнято для недопущення створення штучного дефіциту та подальших спекуляцій проїзними документами на поїзди", – йдеться у повідомленні.

"Аналіз, проведений спеціалістами "Укрзалізниці", показує, що переважна кількість квитків на пікові дати, зокрема, зимові свята, викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу", – зазначається у повідомленні.

"Водночас, простежується тенденція щодо повернення значної частини викуплених квитків (переважно у нічні години), що, так чи інакше, корелюється з наростанням ажіотажного попиту на подорожі популярними маршрутами", – додає "Укрзалізниця".

На думку компанії, "такі дані можуть свідчити про те, що квитки масово і системно викуповуються для їх подальшого перепродажу".

"У результаті створюється штучний попередній дефіцит, що викликає справедливе невдоволенням та нарікання громадян, котрі збираються подорожувати", – заявляє відомство.

"Для того, щоб унеможливити подібні зловживання, "Укрзалізниця" тимчасово призупиняє операцію повернення квитків через інтернет. Повернення коштів за посадочні документи, оформлені через інтернет, здійснюватимуться винятково через залізничні каси", – пояснила УЗ.

"Обмеження буде скасовано після закінчення новорічно-різдвяних перевезень", – повідомили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" планує за півтора місяці впровадити можливість покупки квитків онлайн на всі міжнародні поїзди.

Зараз через сайт бронювання придбати квитки у міжнародному напрямку можна тільки на "Інтерсіті" до Перемишля.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!