"Дунайське пароплавство" очолила людина Гройсмана

П'ятниця, 1 грудня 2017, 13:15
Дмитро Чалий (справа)
Дмитро Чалий (справа)

Міністерство інфраструктури призначило в.о. голови правління ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" Дмитра Чалого.

Відповідна інформація розміщена на сайті пароплавства.

Чалий у 2016-2017 роках працював заступником директора морського торгового порту "Чорноморськ" і Одеського МТП, а перед цим - комерційним директором "Укрпошти".

В Одеському морському торговому порту і в "Укрпошті" Чалий був заступником Ігоря Ткачука.

Вінницький бізнесмен Ткачук очолював "Укрпошту" з грудня 2014 року. Це брат народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Геннадія Ткачука.

За словами нардепа від БПП Сергія Лещенка, Геннадій Ткачук входить в групу, яка орієнтується на прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Ігор Ткачук був одним з транспортних перевізників у Вінниці, мером якої Гройсман був до переїзду в Київ у 2014 році на посаду віце-прем'єр-міністра.

У 2015-2016 роках Ткачук брав участь в конкурсі на посаду голови "Укрпошти". Конкурс він програв Ігорю Смілянському.

Однак довгий час не покидав своє крісло, оскільки його діловий партнер і заступник Дмитро Чалий - який теж брав участь в конкурсі, як підставна особа - подав до суду і заблокував імплементацію його результатів.

Чалий згідно з декларацією, поданою ним як претендентом на пост глави правління УДП, у 2016 році отримав 509,1 тис грн зарплати в "Укрпошті" і 1,185 млн грн зарплати в Одеському МТП.

На початок року у нього також були готівкові заощадження в розмірі 1 млн грн, 300 тис доларів і 100 тис євро.

До призначення в Чорноморський МПТ досвіду роботи в морегосподарському комплексі Чалий не мав.

Як повідомлялося, в середині вересня Мінінфраструктури звільнило з посади керівника УДП Дмитра Барінова на підставі завершення терміну контракту з ним, а в.о. голови підприємства був призначений заступник голови правління з економіки та фінансів Віктор Бєшкарев.

Економічна правда двічі надсилала запит до Міністерства інфраструктури щодо термінів проведення конкурсу на посаду голови правління УДП, але по закінченню місячного терміну відповіді не отримала.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!