Мінфін не планує збільшувати дефіцит держбюджету-2018

Вівторок, 21 листопада 2017, 20:48

Міністерство фінансів не планує при підготовці проекту державного бюджету на 2018 рік до другого читання збільшувати дефіцит, який за чинним проектом становить 2,4% ВВП.

Про це повідомив заступник директора департаменту Міністерства фінансів Михайло Босак в ході лекції "БюджетРго", передає УНІАН.

Представник Мінфіну зазначив, що дефіцит держбюджету і за попереднім, і за прийнятим парламентом в першому читанні проекту становить 2,4% ВВП.

"Ми його не змінюємо, і згідно з бюджетним висновку також не передбачається його збільшення", - сказав Босак.

Реклама:

Верховна Рада 14 листопада прийняла за основу проект держбюджету на 2018 рік з показником дефіциту в розмірі 77,9 мільярда гривень, або 2,4% ВВП, з низкою поправок згідно з висновком Комітету з питань бюджету.

Бюджет розроблений на базі середньострокової бюджетної резолюції на 2018-2020 роки з прогнозованими показниками зростання економіки в 2018 році на 3% при інфляції 11%.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд, фахівці якого працювали в Києві з 9 по 17 листопада, заявив, що продовжить обговорення з українською владою проекту держбюджету на 2018 рік, щоб забезпечити передбачений програмою з Фондом показник дефіциту до 2,5% ВВП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!