ЄБРР надасть українському агросектору 200 мільйонів євро

Понеділок, 27 березня 2017, 12:50

У 2017 році Європейський банк реконструкції та розвитку інвестує в сільське господарство України приблизно 150-200 мільйонів євро.

Про це повідомив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, передає прес-служба АПК.

"За минулі два роки наші інвестиції в українську економіку перевищили 1 млрд євро. У 2017 році ми сподіваємося вийти приблизно на 150-200 млн євро як мінімум. Очікуємо підвищення потреби компаній в робочому капіталі та інвестиціях", - відзначив Аджунер.

За його словами, ЄБРР планує і надалі підтримувати диверсифікацію агробізнесу в Україні, та його вихід на якісно новий рівень розвитку. Окрім кредитування, іншими аспектами підтримки ЄБРР є участь у діалозі з питань політики і регулювання агросектору, надання технічної допомоги та платформи для обміну думками.

"Останні 8-9 місяців ми займаємося посиленням фінансової підтримки малих і середніх підприємств. Крім того, при наданні фінансування ми намагаємося сприяти підвищенню ефективності управління, а також впровадженню нових технологій в агробізнесі", - зауважив представник банку.

Крім того Аджунер заявив, що підтримує курс реформ в АПК, позитивно оцінивши діяльність міністра аграрної політики і продовольства Тараса Кутового.

Нагадаємо, раніше ЄБРР виголосив готовність інвестувати в реформи українського фінансового сектору.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!