ЄБРР виділить кошти на реформу фінансового сектору України

Понеділок, 20 березня 2017, 18:53

Акціонери Європейського банку реконструкції та розвитку нададуть фінансову підтримку для створення та забезпечення роботи зовнішнього проектного офісу з підтримки реформи фінансового сектору.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Останнім часом ми бачимо інтенсивну співпрацю між ЄБРР та НБУ у сфері реформування фінансового сектору. Консультанти та спеціалісти ЄБРР допомагали готувати комплексну програму реформ та допомагають працювати над її реалізацією. Ми бачимо готовність української сторони до продовження реалізації проектів реформи фінсектора", - наголосив директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

За його словами, ЄБРР підтримуватиме створення зовнішнього проектного офісу задля інтенсифікації впровадження окремих проектів реформи.

"Аналогічні офіси вже були створені та успішно функціонують в деяких міністерствах", - додав він.  

Основними напрямками роботи зовнішнього проектного офісу стануть проекти у таких сферах, як, стратегічне планування в рамках трансформації регуляторів фінсектору. відновлення кредитування, в т.ч. впровадження ефективних механізмів захисту прав кредиторів та роботи з проблемними активами, розвиток ринку FinTech.

Передбачається, що зовнішній проектний офіс працюватиме рік з можливістю продовження у разі досягнення запланованих завдань та ефективності команди.

Майбутня команда зовнішнього проектного офісу реформи фінсектору буде створена на базі Громадської спілки "Фонд підтримки реформ в Україні" за фінансування акціонерів ЄБРР. Безпосереднє керівництво офісом здійснюватиме Національний банк і НКЦПФР.

powered by lun.ua