Омелян: Корпоратизація "УЗ" зупинилася, а боротьби з корупцією немає

Середа, 25 січня 2017, 11:46

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляє, що корпоратизація ПАТ "Укрзалізниця" зупинилася, а боротьба з корупцією в компанії не відбувається.

Про це сказав міністр журналістам перед засіданням Кабінету міністрів у середу в Києві, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми бачимо, що реформа не відбувається. Ми бачимо, що корпоратизація зупинена. Ми бачимо, що економічні показники погіршуються, ситуація з корупцією не поліпшується", - сказав Омелян.

Він зазначив, що тісно співпрацює з правоохоронними органами в питанні боротьби з корупцією.

"У нас змінюються особи на потоках, але я не бачу, що цей потік не вичерпується. Я бачу чітко, що навіть задекларована на сьогодні керівником "Укрзалізниці "Балчуном економія 7 млрд грн, яка повинна була бути за рахунок зниження корупційного ресурсу - немає ніякого результату. І ці показники - це теж відвертий блеф і підтасовування звітності, коли ми маємо маніпуляцію цифрами, коли ми мали збитки в 2015 році в 16 млрд грн, а за підсумками 2016 року - прибуток 300 млн грн", - сказав міністр.

За його словами, звітність за 2015 рік була сформована міжнародною аудиторською компанією, а за 2016 рік - це національна звітність.

Як відомо, Омелян наполягає на перегляді рішення Кабінету міністрів про виведення ПАК "Укрзалізниця" з підпорядкування міністерства та передачу в управління Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів прийняв рішення про виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування Міністерства інфраструктури України, перепідпорядкувавши його безпосередньо уряду.


powered by lun.ua