Держсекретарем МінАПК може стати близька до Кутового людина

Вівторок, 15 листопада 2016, 12:12

У вівторок, 15 листопада, відбудеться конкурс на посаду держсекретаря Міністерства аграрної політики та продовольства, на яку претендують вісім осіб.

Про це повідомляє "Реанімаційний пакет реформ" за результатами моніторингової місії "ДоброЧесно" спільного проекту РПР та "Наші гроші".

Зокрема, серед кандидатів заступник директора ТОВ "Трейд-Агро" Алла Лобода. Власником компанії "Трейд-Агро" як і компанії "Райз", де працює Лобода останній рік, є бізнесмен Олег Бахматюк.

Міністр Тарас Кутовий також працював у компанії "Райз", коли її купив Бахматюк.

За даними РПР, станом на день оголошення прізвищ які допущені до конкурсу, її прізвища не було. Хоча зараз на сайті вона є у списку кандидатів які беруть участь у конкурсі.

Також на посаду держсекретаря претендує Сергій Симонов, який за часів Януковича очолював ДП "Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики "Укрлісконсалтинг".

"Підприємство слідкувало за виконанням схеми по монополізації ринку деревини, воно санкціонувало усі операції лісгоспів по продажу деревини. Лісники стверджували, що їх змушували половину деревини продавати офшорній компанії EloderioLtd", - йдеться у прес-релізі.

У 2007 році Симонов очолював ДП "Крона" Держкомлісгоспу, коли державне відомство очолював Віктор Сівець - один з наближених до Януковича. У 2008 році Сівець став заступником мера Києва Леоніда Черновецького.

Після цього Симонов очолив Головне управління екології та охорони природних ресурсів КМДА. У цей період він фігурував у низці скандалів, пов’язаних з забудовою зелених зон Києва.

В 2015 році Кличко призначив Симонова керівником КП "Київзеленбуд", але зараз його очолює інша людина.

Крім того серед кандидатів:

Олександр Галущенко - керівник Регіонального контактного пункту "Продовольча безпека, стале сільське господарство, морські дослідження і біоекономіка" Програми Європейської Комісії фінансування наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020".

Олена Холевицька - директор Департаменту управління державним майном та взаємодії з громадськістю Міністерства екології та природних ресурсів.

Алла Шкуро - заступник керівника патронатної служби Міністерства аграрної політики та продовольства.

Ганна Крамаренко - начальник юридичного відділу ПАТ "Дніпровська теплоелектроцентраль".

Дмитро Лосєв - заступник голови Державного фонду сприяння місцевого самоврядування в Україні, який знаходиться в стадії ліквідації.

Микола Осійчук -  заступник міністра аграрної політики та продовольства - керівник апарату.

Раніше повідомлялося, що на посаду державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості претендують 13 кандидатів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!