Суд продовжив санацію "Сумихімпрому" до кінця року

Четвер, 23 червня 2016, 18:52

Господарський суд Сумської області 22 червня 2016 року продовжив санацію ПАТ "Сумихімпром" на 6 місяців.

Про це повідомляє прес-служба юридичної фірми "Ільяшев і Партнери".

"Також суд зобов'язав Фонд державного майна розглянути проект плану санації підприємства", - йдеться в прес-релізі.

"Розгляд Фондом держмайна проекту плану санації - це необхідна умова перед затвердженням його судом", - заявив розпорядник майна ПАТ "Сумихімпром", старший партнер юридичної фірми "Ільяшев і Партнери" Роман Марченко.

"Даний етап стане початком реалізації комплексу заходів щодо відновлення платоспроможності компанії, повного розрахунку з кредиторами і, як наслідок, виходу підприємства з кризи", - додав він.

Згідно з повідомленням, план санації "Сумихімпрому" передбачає збереження його цілісного майнового комплексу і робочих місць, продовження виплати податків і зборів, нарощування обсягів виробництва продукції. У той же час, план не передбачає участі зовнішнього інвестора - підприємство залишиться в державній власності.

"За період перебування в банкрутстві до бюджетів усіх рівнів та соціальних фондів підприємство перерахувало понад 500 млн гривень податків і зборів", - говориться в повідомленні.

Як відомо, 14 січня 2015 року на загальних зборах кредиторів ПАТ "Сумихімпром" було затверджено рішення про викуп боргів у заставних кредиторів (ВАБанку, Укрексімбанку та Банку Аваль), які відмовилися погодити план оздоровлення ПАТ "Сумихімпром".

Раніше план санації був погоджений комітетом кредиторів і загальними зборами кредиторів. Для початку виконання план санації підлягає затвердженню Фондом держмайна і Господарським судом Сумської області.

Загальна сума реєстрової заборгованості ПАТ перед кредиторами становить близько 1,4 млрд гривень.

Загальна сума заборгованості ПАТ перед банками, які відмовилися погодити план санації, становить близько 340 млн гривень.

ПАТ "Сумихімпром" - ключове підприємство хімічної галузі України, входить до списку ТОП-100 найбільших державних підприємств.

Компанія виробляє близько 50 видів хімічної продукції, основні з яких - комплексні хімічні добрива (близько 53% продажів) і діоксид титану (близько 40% продажів).

Продукція підприємства використовується в сільському господарстві, будівництві, лакофарбової промисловості.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!