Бальчун про боротьбу з корупцією: Я не буду грати в прокурора

Понеділок, 16 травня 2016, 14:42

Для протидії корупції ПАТ "Укрзалізниця" її новий керівник Войцех Бальчун намагатиметься створити всередині компанії здоровий фундамент і організувати прозорі процедури, які унеможливлять прояви корупції.

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу".

"Я не буду грати в прокурора, а постараюся створити фундамент під добре організовану компанію, яка буде діяти відповідно до визначених відкритих процедур. Саме ці процедури будуть викликати зміни. Якщо я почну бігати з сокирою і буду кидатися на кожен випадок (корупції), то ми не зробимо ніяких змін", - зазначив Бальчун.

За його словами, кожен конкретний випадок корупції, який буде з'являтися, буде перевірятися відповідними структурами в компанії.

"Втім, я сконцентруюся на формуванні здорового фундаменту для функціонування фірми в майбутньому", - підкреслив він.

Раніше, Кабінет міністр підтримав кандидатуру громадянина Польші Войцеха Бальчуна на посаду голови ПАТ "Укрзалізниця".

Нагадаємо, Бальчун заявив, що зміни в "Укрзалізниці" мають бути спрямовані на те, щоб генерувати велику маржу і дохід, що дозволило б інвестувати в модернізацію рухомого складу та інфраструктури.

Як відомо, раніше номінаційний комітет з призначення керівників держкомпаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України 12 квітня назвав громадянина Польщі Войцеха Бальчуна переможцем конкурсу на посаду голови ПАТ "Укрзалізниця".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!