Гройсман доручив Білану відкликати всіх "податкових білок"

П'ятниця, 13 травня 2016, 11:44

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив заступнику ДФС та керівнику податкової міліції Сергію Білану відкликати всіх "податкових" білок з областей.

Про це він заявив під час виступу на "Годині уряду" у Верховній Раді.

"Даю доручення керівнику податкової міліції Білану - відкликати всіх своїх податкових "білочок" на базу дислокації", - сказав Гройсман.

За словами Гройсмана, це схема на якій паразитують і заробляють сотні мільйонів доларів.

Крім того, він закликав усіх, хто зловживає з експортом горіхів, припинити свою діяльність.

Також, Гройсман нагадав, що 11 травня на засіданні Уряду він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та іншим профільним відомствам надати для розгляду на наступному засіданні уряду постанову, в якому буде запропоновано комплекс заходів щодо усунення на українських митницях зловживань з експортом горіхів.

Як повідомлялося, ДФС передала до Мінфіну проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу (щодо оподаткування деяких операцій з продуктами рослинного походження).

ДФС пропонує зміни до Податкового кодексу щодо ліквідації "схем з горіхами". Найчастіше такі схеми застосовуються за операціями з продуктами рослинного походження - горіхи, гриби і ягоди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 18 травня парламентський комітет з питань податкової та митної політики хоче рекомендувати Кабміну провести службове розслідування діяльності глави ДФС Романа Насірова та його першого засутпника Сергія Білана.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!