Лікарчук розповів, за що його звільнили з ДФС

Понеділок, 7 вересня 2015, 17:53

Заступник керівника Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук вважає причиною свого звільнення виявлення ним корупційних схем на митниці.

Про це він повідомив в ефірі телеканала "112 Україна", передають "Українські новини".

"Я думаю, що мене звільнили, тому що я почав виявляти корупційні схеми на митниці та професійно обґрунтовував внесення змін у ту реформу ДФС, яку намагаються провести", - сказав він.

За даними Лікарчука, під час його керівництва митниця дала на 2,5 млрд гривень більше плану.

"При цьому, за моїми даними, податкова і на 90% не виконує свого плану", - додав він.

Він також повідомив, що йому кілька разів пропонували написати заяву за власним бажанням, однак він відмовився це робити.

Як повідомлялося, 7 вересня Кабмін звільнив заступника керівника Фіскальної служби Лікарчука.

Раніше Лікарчук повідомив, що Насиров перерозподілив обов'язки з управління підрозділами ДФС між собою і своїми заступниками, залишивши за заступником Лікарчуком лише право управляти кримським санаторієм "Дніпро".

Лікарчук неодноразово критикував Міністерство фінансів, яке курирує ДФС, і главу ДФС Насірова в спробах обмежити самостійність митниці.

Крім того, днями він заявив про корупційні схеми на митниці, до яких начебто причетний Насіров.

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі звернувся до генерального прокурора України, голів МВС і СБУ із заявою про скоєння злочину посадовими особами ДФС, зокрема, щодо Одеської митниці.

За його словами, посадові особи ДФС, діючи умисно, за попередньою змовою, занижують митну вартість товарів на Київській та Херсонській митницях, завищують вартість ідентичних товарів на Одеській митниці, що призводить до штучного вимушеного перерозподілу товаропотоку.

Нагадаємо, на посаду заступника голови ДФС Костянтин Лікарчук був призначений на початку травня.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.