Наглядова рада "Укрнафти" підписала трудовий контракт з Роллінзом

Понеділок, 28 вересня 2015, 15:08

Наглядова рада нафтовидобувної компанії "Укрнафта" підписала трудовий контракт з головою правління Марком Роллінзом.

Про це повідомляють джерела "Української правди".

Так, за словами джерела, спочатку "за" контракт з Роллінзом проголосували тільки 6 представників "Нафтогазу". Двоє представників від міноритаріїв Ігор Палиця та Михайло Кіперман утримались.

У процесі переголосування, підписання трудового контракту з Роллінз підтримали всі члени наглядової ради.

 

Як наголошується, член наглядової ради від міноритаріїв Палиця попросив внести до протоколу наглядової ради зауваження міноритаріїв: доповнити контракт пунктом зобов'язуючим Роллінза крім сплати дивідендів вирішити ситуацію із заборгованістю "Нафтогазу" перед "Укрнафтою" за газ стосовно якої йдуть судові розгляди.

Крім того, міноритарії висловили невдоволення обранням представника наглядової ради від "Нафтогазу" Поліни Загнітко секретарем Наглядової ради, аргументуючи це монополізацією Наглядової ради з боку мажоритарного акціонера.

"За" обрання секретарем проголосували лише представники "Нафтогазу", а Палиця з Кіперманом утрималися, повідомляє джерело.

Як повідомляється, основне зауваження міноритаріїв стосувалося неможливістю подачі Роллінзом кандидатами в нові члени правління всіх без винятку колишніх членів правління "Укрнафти".

Також, виступаючи на зборах акціонерів, главаДержфіскальної служби Роман Насіров повідомив, що станом на сьогодні заборгованість по податках "Укрнафти" становить 9,5 млрд грн і закликав звернути увагу не тільки на виплату дивідендів але і на оплату поточних податків та заборгованості.

Також, він попросив Роллінза забезпечити майно і активи в податкову заставу в рамках наданої розстрочки.

 

Нагадаємо, раніше виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник заявив, що новий керівник "Укрнафти" Марк Роллінз повинен змінити весь склад правління компанії, роботу якого рішенням загальних зборів акціонерів визнано незадовільною.

Як відомо, 28 вересня київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію "Укрнафти", у якій менеджмент олігарха Ігоря Коломойського вимагав усунути представників "Нафтогазу" зі складу аукціонних комітетів з продажу нафти.

Раніше народний депутат Сергій Лещенко повідомив, що олігарх Ігор Коломойський укладав таємні угоди з менеджерами "Укрнафти" про додаткове фінансове заохочення.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!