НБУ відніс ще один банк Бахматюка до категорії неплатоспроможних

Середа, 24 червня 2015, 11:13

ПАТ "Комерційний банк "Фінансова ініціатива" 23 червня 2015 року рішенням правління Нацбанку України віднесено до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Національний банк наголошує, що переважна більшість вкладників банку, вклади яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а саме 59 тис. осіб, або 92% отримають свої кошти в повному обсязі. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі більше 3,7 млрд грн.

Як зазначається, "Фінансова ініціатива" з лютого 2015 року та впродовж 180 днів, тобто до 23 червня 2015 року, був зобовʼязаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України.

"Проте, незважаючи на всі зусилля зі стабілізації, зокрема до капіталізацію банку власником істотної участі фінустанови, зупинити відплив коштів, стабілізувати ліквідність і відновити платоспроможність в умовах поточної фінансової кризи так і не вдалося", - зазначає регулятор.

Нагадаємо, Нацбанк, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ "ВіЕйБі Банк", 19 березня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

Єдиним акціонером банку до початку 2014 року, залишилося ТОВ "Інвест- Сервіс" .Банк "Фінансова ініціатива " заснований в 2005 році. Бенефіціаром банку є бізнесмен Олег Бахматюк.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!