НБУ погодив призначення глави правління "Укргазбанку" Шевченка

Четвер, 28 травня 2015, 14:49

Національний банк погодив призначення Кирила Шевченка на посаду голови правління "Укргазбанку".

Про це йдеться в повідомленні "Укргазбанку".

Відповідне рішення було прийнято комісією Національного банку з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем.

Конкурс на заміщення вакантної посади голови правління був оголошений 26 грудня 2014.

Як відомо, 15 квітня 2015 Кабінет Міністрів прийняв рішення рекомендувати наглядовій раді "Укргазбанку" затвердити на посаді голови правління банку виконуючого обов'язки керівника фінустанови Кирила Шевченка.

Таке рішення уряд ухвалив за поданням міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

У прес-службі повідомили, що Кирило Шевченко має 20-річний досвід роботи в банківський сфері, 15 з яких - на керівних посадах.

Зокрема, Шевченко був радником Секретаріату голови ПАТ "Державний Ощадний Банк України" (2012- 2014 роки), Головою правління ПрАТ "СКПД", ПрАТ "Українська Стратегічна Група" і ПАТ "Терра Банк" (2010-2012 роки).

До цього новий керівник "Укргазбанку" працював в одному з найбільших банків України - "Фінанси і кредит" і очолював Державну іпотечну установу. З 26 грудня 2014 року - Кирило Шевченко в.о. голови правління АБ "Укргазбанк".

 

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.