Суд так і не визнав "АероСвіт" банкрутом

Четвер, 23 травня 2013, 12:22

Вищий господарський суд залишив у силі рішення про зупинку банкрутства авіаперевізника

Про це підтвердив арбітражний керуючий процесу банкрутства Леонід Талан, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

Згідно з повідомленням, компанія "АероСвіт" не змогла домогтися поновлення процедури банкрутства.

"21 травня Вищий господарський суд залишив у силі рішення Київського апеляційного госпсуду про зупинку банкрутства авіаперевізника", йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, активи "АероСвіту" залишаються під арештом в рамках кримінальної справи про порушення трудового законодавства.

Нагадаємо, авіакомпанія "АероСвіт" у грудні 2012 року звернулася до суду з заявою про порушення справи щодо банкрутство. 29 грудня 2012 року господарський суд Київської області, розглянувши заяву "АероСвіту", виніс ухвалу про початок провадження у справі про банкрутство авіакомпанії, ввів процедуру розпорядження її майном, а також мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Разом з тим 21 січня 2013 Київський апеляційний господарський суд прийняв до провадження апеляційну скаргу Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області про скасування ухвали Госпсуду Київської області про порушення справи про банкрутство авіакомпанії "АероСвіт".

5 лютого Київський апеляційний господарський суд розглянув на своєму засіданні скаргу відносно ухвали місцевого господарського суду, оскарження якої в апеляційному порядку не передбачено.

Суд задовольнив прохання Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області, припинивши провадження у справі про банкрутство авіакомпанії "АероСвіт". Одночасно були скасовані процедура розпорядження майном авіакомпанії і мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!