Блогери активно обговорюють можливий крах МММ-2011

Вівторок, 15 травня 2012, 10:58

У російській блогосфері з ввечора 14 травня активно обговорюється можливий крах фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді.

Приводом для цього послужив запис топ-менеджера ТКС-Банку Олега Анісімова, в якому той приводить лист одного з "тисячників" (він відповідає за тисячу клієнтів) проекту, передає "Лєнта.ру".

У листі говориться, що вищі керівники піраміди відмовилися допомагати тисячникам, які не в змозі забезпечити приплив вкладників для виплати старим учасникам МММ-2011.

В результаті в регіонах тисячники вже почали прострочувати платежі.

Це означає, що найближчим часом вся піраміда може завалитися.

Запис Анісімова викликав жваву дискусію в ЖЖ, на Facebook, в Google+ та інших соціальних мережах.

У коментарях до постів блогера учасники МММ розповідають як про проблеми фінансової піраміди, так і критикують наведений Анісімовим лист.

Сергій Мавроді ніколи не приховував, що проект МММ-2011 - фінансова піраміда, через що рано чи пізно вся система завалиться.

За прогнозами самого Мавроді, це може статися через п'ять-сім років після заснування піраміди.

Зараз МММ-2011 пропонує прибутковість у 40 відсотків на місяць, яку фінансові організації не можуть забезпечити ні при якій кон'юнктурі ринку.

Влада Росії неодноразово попереджала про небезпеку МММ-2011, однак боротися з пірамідою у них поки не виходить: всі платежі в системі Мавроді проходять в інтернеті через міжнародні платіжні системи.

Діяльністю МММ займаються також правоохоронні органи інших країн, в першу чергу, на пострадянському просторі.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що необхідно вжити заходів для запобігання діяльності в Україні фінансових пірамід та інших сумнівних фінансових схем, які можуть призвести до привласнення коштів громадян.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!