Полякова Аліна

журналістка ЕП
Alina Polyakova
Усі публікації автора
"Навіщо купувати звичайний одяг, якщо можна купити цифровий пуховик від Louis Vuitton". Інтерв'ю із засновником FFFACE.ME
Як створення фільтрів і масок для соціальних мереж перетворити на новий бізнес з просування. Рецепт від української компанії FFFACE.ME, послугами якої сьогодні користуються відомі світові бренди. (рос)
Дослідження Microsoft: 7 змін у роботі, до яких має пристосовуватися кожен керівник
Через пандемію минулого року людям довелось кардинально переосмислити те, як вони працюють. Які рішення потрібно приймати керівникам компаній, щоб залишитись на плаву?
NFT-хайп, або Як продати JPG-файл за мільйони доларів
Останнім часом набуває популярності тема NFT – невзаємозамінних токенів. Що це: черговий хайп, який швидко згасне, чи технологія майбутнього?
TikTok, WhatsApp та Among Us. Які додатки є майже в кожному смартфоні
Як люди користуються своїми мобільними пристроями, які додатки завантажують та скільки часу на них витрачають.
Новий CEO Reface: У нас є бачення, як ми виростимо велику історію
Зміна облич заради розваги принесла українським розробникам Reface шалену популярність у всьому світі. Додаток року за версією Google, який обігнав Tik-Tok. Один із засновників компанії розповів ЕП про результати роботи за рік і плани на майбутнє. (рос)
Запрошення до цієї соцмережі продавали на eBay за 1000 доларів. Чому Clubhouse такий популярний
Його вважають додатком для обраних. У чому "фішка" нової соцмережі з двома мільйонами користувачів, яку оцінюють у мільярд доларів.
Мислити й діяти по-новому: 7 тенденцій 2021 року, які змінять майбутнє і бізнес
В своєму щорічному дослідженні Accenture Fjord Trends 2021 виділила сім тенденцій, які мають допомогти бізнесу вижити у ХХІ сторіччі. Що варто уже зараз брати до уваги?
Навички майбутнього: як не залишитися без роботи через п'ять років
Чого треба вчитися, щоб не залишитися без роботи? Дослідження Всесвітнього економічного форуму.
Конгрес США проти Amazon, Google, Facebook та Apple. Як IT-гіганти виправдовувалися за "зачистку конкурентів"
Власники найбільших світових технологічних компаній напередодні давали свідчення перед Конгресом США в рамках антимонопольного розгляду. У чому їх звинувачують і чим це може для них закінчитися?
Світові бренди масово відмовляються від реклами у Facebook: як бойкот вдарить по імперії Цукерберга
Майже місяць у світі триває рекламний бойкот соцмереж Facebook та Instagram. Учасники протесту вимагають Stop Hate for Profit. Що це значить, чому почалося, чи продовжиться та як вплине на компанію?
Фриланс або смерть: як виживати в умовах пандемії, п'ять історій
Після початку епідемії коронавірусу і введення карантину особливо актуальною стала фрилансова робота. Як це працює і скільки можна заробити?
На власному досвіді. Як я працювала провідницею
Той, хто хоч раз їхав у плацкартному вагоні, наступного разу намагається не купувати 37 і 38 місця — бокові біля туалету. Та як виглядає поїздка з іншого кута зору — коли ти не пасажир, а провідник?
Підпишіться на наші повідомлення!